Úvodní stránka O nás Produkty Reference Užitečné nástroje Kontakt

Registrace do katalogů

Zaregistrujeme váš odkaz do více jak 90ti internetových katalogů a vyhledávačů *. Proč se mi vyplatí registrovat můj odkaz i do malých katalogů? Odpověď naleznete zde. Pokud máte zájem o tuto službu, klikněte zde pro návod jak objednat.

Proč využít této služby?
1) Katalogy slouží spoustě uživatelům jako zdroj tématicky rozdělených odkazů. Bez kvalitní registrace do katalogů o tyto návštěvníky přicházíte.

2) Registrace do katalogů vytváří tzv. zpětné odkazy. Ty jsou důležité pro vysoké umístění ve fulltextových vyhledávačích jako je Google,  Seznam, Jyxo a další.

3) Pomocí registrace do katalogů navýšíte hodnotu image vaší firmy nebo stránky. Dostaňte vaše jméno více do povědomí návštěvníků.

4) Jde o jednorázovou akci. Pokud si svůj web necháte zaregistrovat do katalogu, máte poměrně slušnou jistotu, že tam váš odkaz zůstane po několik let.

5) Registrace do katalogů provádím ručně, tím můžeme zajistit cílenou registraci a úspěšnost schválení.

* Upozornění pro stránky propagující hubnutí, výdělky na internetu a pornografický materiál. U tohoto typu stránek neručíme za přidání do všech katalogů, jelikož některí administrátoři tyto stránky neregistrují. Děkujeme za pochopení.

** Neručíme za schválení odkazu v jednotlivých katalozích. Při registraci postupujeme tak, aby byl odkaz vždy schválen. Je ale možné, že některé typy odkazů nejsou v danných katalozích schváleny. Děkujeme za pochopení.

 

 
Cena za registraci do katalogů a vyhledávačů je 1000,- Kč bez DPH. Po vyplnění online objednávky (viz odkaz pod tímto odstavcem), obdržíte na vaši e-mailovou adresu zálohovou fakturu. Po její zaplacení dojde k ruční registraci odkazu do více jak 90ti katalogů a vyhledavačů. Po zaregistrování je již na katalozích a vyhledavačích, za jak dlouho uveřejní váš odkaz. Dle zkušeností to bývá vetšinou do jednoto týdne, někde déle. Tuto dobu bohužel neovlivníme. Registraci neděláme v jedné vlně, ale ve více postupných kvůli SEO BOOM efektu! Z toho důvodu není registrace hotova do druhého dne, ale trvá cca 10 dní. Seznam katalogů naleznete zde. V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte.

 

 

Objednat registraci do katalogů

 

 

Reference:
(kompletní seznam referencí naleznete zde)


Dodavatel Hradících členů HDO, speciálních transformátorů na zakázku, tlumivek, rozvaděčů, elektromontáží. Dodavatel tepelného čerpadla Bernoulli.
www.rufer.cz
Dodavatel Hradících členů HDO, speciálních transformátorů na zakázku, tlumivek, rozvaděčů, elektromontáží. Výhradní dovozce a instalátor patentově chráněného tepelného čerpadla Bernoulli.


Fengshui software nejen pro profesionály s editovatelnými výstupy a tisky
http://fengshui-software.cz/
Jednoduše vytisknete podrobnou analýzu osob (Astro, Numero, FS, Biorytmy), ale i analýzu bytu, domu, zahrady (a to s podrobným průvodcem, doporučením i heply), doporučuje řešení i pro naprosté laiky. V nástrojích naleznete i Gua čísla, Lo-mřížku (jednoduchá i složitá), FS metr, kombinační tabulku I-ting, kabalu i akupunkturu prostoru.


Autoškola Praha
http://www.autoskola-praha-ridicak.cz/
Jsme Autoškola na jedničku Praha, specialista na výuku a výcvik řízení osobního automobilu (řidičský průkaz B). Tomu odpovídá naše profesionální zázemí, vybavení, tréning a trpělivost našich lektorů.Vysoká úspěšnost u zkoušek!


Autodoplňky
www.doplnkynaauta.cz
E-shop, který se specializuje na prodej doplňků na auta a autopříslušenství. Prodáváme autodoplňky, které Vám zvýší Vaše pohodlí, bezpečnost i radost Vašeho vozu. Široký sortiment zahrnuje autopotahy, ochranné plachty, autosamolepky, proužky na ráfky, tuning doplňky atd..


Vtipné Tričká, Vtipné Darčeky, Vyšivane Osušky | Lawli.sk
http://www.lawli.sk
Lawli ponúka naozaj originálne, vtipné a nevšedné darčeky - vtipné tričká,vyšivane osušky,vtipne vankúše, párty kravaty, hrnčeky, darčekové predmety od výmyslu sveta.

vytvořila FABRICA.cz
(c) 1998-2023 Fabrica.cz